Informácie pre podporovateľov

SOCITEE je nezisková iniciatíva združujúca odborníkov z oblasti informačných technológií, ekonómie a práva. Rozhodli sme sa pri investovaní značných finančných a časových prostriedkov vytvoriť tento portál na podporu obchodníkov, ktorých postihla táto neľahká situácia spojená s ochorením COVID-19. Pomôcť môžete i vy.

Pomôžte zdielaním​

SOCITEE je nezisková iniciatíva združujúca odborníkov z oblasti informačných technológií, ekonómie a práva. Rozhodli sme sa pri investovaní značných finančných a časových prostriedkov vytvoriť tento portál na podporu obchodníkov, ktorých postihla táto neľahká situácia spojená s ochorením COVID-19.

Zdielať na facebook
Zdielať na linkedin
Zdielať na email
Zdielať na telegram

Spolu to zvládneme​

Obmedzením služieb zo strany obchodníkov bola ovplyvnená kvalita života každého z nás. Súčasná kríza zasiahla všetky odvetvia hospodárstva, či už sa jedná o našu obľúbenú kaderníčku, reštauráciu, hotel alebo kaviareň, až po vášho právnika, účtovníka alebo fitnes centrum. Všetci citeľne pocítili pokles tržieb a potrebujú pomôcť zvládnuť toto ťažké obdobie.

SOCITEE neustále pracuje na zvýšení návštevnosti portálu, aby tým zabezpečila čo najvyššiu šancu získať registrovaným obchodníkom potrebný kapitál na prežitie v týchto krízových časoch. Čím viacerým  obchodníkom dokážeme pomôcť, tým sa znižuje riziko prepúšťania a nárast nezamestnanosti, čo pomáha zabezpečiť stabilnú životnú úroveň.

Hovorte o nás

Sme primárne neziskový projekt, ktorého celkové výnosy sú použité na úhradu nákladov na prevádzku a ďalší rozvoj. Patria tu náklady za webhosting, licencie, podporné služby, poplatky za platobné služby, ďalší rozvoj, administratívu a propagáciu projektu.

Vítame preto všetky ponuky na spoluprácu a podporu nášho projektu alebo iniciatívy.  Či už sa jedná o mediálnu propagáciu, dobrovoľnícku činnosť alebo odbornú pomoc pri ďalšom rozvoji.

Vaše logo u nás

V prípade záujmu máme pre korporátnych, inštitucionálnych, korporátnych, mediálnych alebo iných partnerov ponuku na platené umiestnenie loga na prominentnom a viditeľnom mieste medzi partnermi projektu. Toto logo bude viditeľné všetkým návštevníkom portálu. Výnosy za umiestnenie loga budú použité v plnom rozsahu na prevádzku a rozvoj portálu.

Napíšte nám na supporters@socitee.eu

Sleduj nás na sociálnych sieťach

Menu