#zvladnemeto

Covid-19

Pandémia

Názov ochorenia, ktoré pozná na Slovensku v súčasnosti každý. Epidémia, ktorá zasiahla život každého z nás a paralyzovala celé Slovensko. S takou rozsiahlou nákazou sa Európa nestretla niekoľko generácií. Jej dôsledky môžu byť pre našu ekonomiku zničujúce. Vláda prijíma opatrenia postupne, a nik nevie, či budú dostačujúce. Množstvo živnostníkov, obchodníkov a firiem sa dostalo do problémov. Nemôžu pracovať, finančná rezerva sa im míňa, žijú v neistote bez jasného záveru, kedy tento stav skončí. Hrozí prepúšťanie a kríza je už za dverami. Aká budúcnosť nás čaká bude závisieť aj od toho, či sa týmto firmám podarí prežiť, a ako rýchlo sa naše hospodárstvo znovu rozbehne.

Socitee logo som zakanik

SOCITEE združuje odborníkov z oblasti ekonómie, práva a informačných technológií, ktorí vytvorili unikátne online trhovisko umožňujúce obchodníkom a firmám ponúkať bezpečným spôsobom svoje budúce služby. Zákazník nákupom na tomto portáli u vybraného obchodníka zabezpečuje pre neho potrebný kapitál na zvládnutie korona krízy. Zákazník nákupom získa kupón s kreditom, ktorý vie uplatniť po odznení krízy u vybraného obchodníka na nákup tovaru a služieb za výhodnejšiu cenu.

Podporovatelia

Anonymné ekonomické súhrnné dáta získané z interakcie návštevníkov zároveň SOCITEE iniciatíva ponúka príslušným verejným a vzdelávacím inštitúciám na analýzu za účelom efektívnejšieho boja s hospodárskymi následkami pandémie COVID-19. Chcete aj vy alebo vaša organizácia podporiť túto iniciatívu a pomôcť zachrániť ekonomiku?

Zákazníci

Zákazníci, máte možnosť bezpečne a jednoducho podporiť vybraného obchodníka zakúpením budúcich služieb:

  • služba je pre vás bez akýchkoľvek poplatkov,
  • nakupujte za lepšie ceny, bez rizík a obmedzení, ktoré sú spojené pri bežných zľavových kupónoch a darčekových poukazoch,
  • za každou firmou, u ktorej cez nás nakúpite stoja ľudia, ktorým takto pomáhate prekonať toto ťažké obdobie,
  • ponúkame transparentnú evidenciu všetkých nákupov a transakcií,
  • navyše zabezpečujeme ochranu vašich spotrebiteľských práv.
Socitee logo som zakanik

Bezpečnosť a funkčnosť portálu zabezpečujú naši skúsení IT špecialisti. Využívajú platené technológie na zabezpečenie požiadaviek na ochranu a bezpečnosť dát. Transakcie za nákup služieb zabezpečujú štandardne banky a platobné inštitúcie. Renomované advokátske kancelárie a združenia na ochranu spotrebiteľa dohliadajú na spracovanie osobných údajov, monitorovanie rizík a zabezpečujú ochranu spotrebiteľa.

Vyhnite sa prepúštaniu a nadmernému zadlžovaniu

Malé a stredné podniky, pre vás sme vytvorili transparentný prístup k peniazom prostredníctvom predaja svojich budúcich tovarov a služieb. Využite SOCITEE, získajte potrebné peniaze a vyhnite sa prepúšťaniu a nadmernému zadlžovaniu sa. Štátna podpora nemusí byť dostatočná a je spojená s rastom záväzkov a administratívnou a časovou záťažou.

Jednoduchý a rýchly prístup ku kapitálu

Nemíňajte v tejto náročnej situácii peniaze, ktoré potrebujete inde, na reklamu. SOCITEE ponúka jednoduchý a rýchly prístup ku kapitálu bez nutnosti vstupu na trh s cennými papiermi.

Všetky poplatky za využívanie služieb SOCITEE slúžia na pokrytie nákladov spojených s jeho prevádzkou. Jedná sa hlavne o hosting, propagáciu, rozvoj platformy a o poplatky tretích strán zabezpečujúcich platobné služby. SOCITEE taktiež zabezpečuje súlad s príslušnými právnymi, účtovnými a daňovými predpismi.

Sleduj nás na sociálnych sieťach

Menu